בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מחפשים אחר חבילות נופש ייחודיות, בשנת 2009 הקמנו את המותג "נופשים עם כוכבים" והוא סמל מסחרי הרשום ברשם הפטנטים.

הקונספט הייחודי שהנו אחד משירותי הדגל של החברה מציע חבילות נופש בשפע של יעדים ומלונות עם מיטב האמנים האהובים.

חופשה עם אטרקציה מרכזית

רבים האנשים אשר מגיעים לנופש ומחפשים אטרקציות באזור. לא כולם אוהבים להעביר את עיקר זמנם בחדר האירוח ולכן חבילת נופש הכוללת פעילות מובנית הנה מאוד מאוד אטרקטיבית. "נופשים עם כוכבים" זהו קונספט שהגינו במיוחד עבורכם והוא מהווה סמל מסחרי של החברה, הרשום ברשם הפטנטים. מאחר ואנו מציעים שירותים הן של חברת הפקה והן של חברת תיירות תחת אותה קורת גג, אנו יכולים לייצור עבורכם את הנופש המושלם הכולל לינה והופעה של מיטב האמנים בארץ ובחו"ל במחיר בלעדי ומאוד אטרקטיבי.

הנופש המושלם במחירים שווים לכל כיס

באורטל נופש ואירועי קונספט אנו שואפים תמיד לספק לכם את התמורה המלאה בעבור ההשקעה שלכם. לכן אנו מציעים מעטפת שלמה של שירותים במחיר משתלם, תוך שמלווים אתכם שלב שלב לכל אורך הדרך. החבילות הייחודיות שלנו הן תוצר של ניסיון רב שנים כאשר המטרה שלנו היא להיות שותפים שלכם בדרככם ליצור זיכרונות חדשים ולחוות רגעים מיוחדים וחד פעמיים.

אנו מזמינים אתכם להתעדכן ולבדוק את החבילות הבלעדיות שאנו מציעים. צרו עמנו קשר ותוכלו ליהנות מחבילת נופש מפנקת, מהנה וייחודית במחירים שלא תמצאו במקומות אחרים!


אירועים קרובים

אירועים שהיו

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם