מתכננים יום גיבוש לחברה? האמת היא שאחד האתגרים הגדולים ביותר שיעמדו לפניכם הוא מציאת רעיונות לפעילות. למרות שנדמה כי רעיונות יש בשפע לעיתים זה מעט קשה להתחייב לרעיון אחד, ולכן הרשינו לעצמנו לרכז עבורכם כמה רעיונות נחמדים ומקוריים.

לפעילויות גיבוש לחברה יש יתרונות רבים: הן מורידות מעט מהלחץ של העובדים, הן מספקות להם את האפשרות להכיר אחד את השני מחוץ לכותלי המשרד וכן, הן ממש כיפיות. אך מכאן ועד מציאת רעיון ליום גיבוש עומדת לפניכם כברת דרך, במיוחד אם אתם מחפשים רעיון מעט שונה, מרגש ומקורי. כדי להקל עליכם החלטנו לזרוק לכם כמה רעיונות מקסימים, כך שבפעם הבאה שאתם מתכננים יום גיבוש תוכלו ליישם אחד מהם בקלות ויעילות.

מצא את המטמון

אחד המשחקים היותר חביבים של הילדות הוא מצא את המטמון ובגרסת החברה, תהיו בטוחים שזו תהיה חוויה אמיתית. תכנון פעילות מסוג זו דורשת מעט עבודת הכנה, מכיוון שיש להחביא פתקים ומשימות. אם תרחיקו לכת ותעשו זאת ברחבי העיר ובסגנון רצים למיליון, תוכלו לקחת את המשחק צעד אחד קדימה ולהעצים את מידת ההנאה ממנו. אתם יכולים כמובן להחליט שהמטמון יהיה איזשהו צ'ופר לעובדים כמו ארוחת ערב מפנקת, מסיבה, תלושי קניה או כל רעיון אחר שמתאים.

התנדבות

כיום ישנן עמותות רבות אשר פועלות למען מטרות נעלות ולכן ארגון יום גיבוש על רוח הנתינה יכול לעשות רק טוב, גם לתדמית של העסק וגם לעובדי החברה. ההרגשה הטובה של הנתינה יכולה רק לחבר בין חברי הצוות והיא בטוח תעשה להם טוב על הנשמה. בין הפעילויות ההתנדבויות שאפשר לבחור בהן: הכנת סלי מזון לנזקקים, שיפוץ וצביעת בתים, מתנ"סים או מרכזים קהילתיים בשכונות מצוקה, ביקור בבתי אבות או בבתי חולים כדי לשמח קשישים או ילדים, איסוף מתנות לקראת חגים ועוד שלל אפשרויות המייצרות ערך מוסף עבורכם ועבור הקהילה.

ערב משחקי חברה

מי אמר שצריך לצאת כדי להתגבש? אפשר בהחלט להיפגש לערב משחקי חברה באחד הבתים, בבית מלון, מסעדה או בכל חלל אחר שמותאם לסוג כזה של פעילות. ישנם משחקי חברה שונים ומגוונים לבחור מהם כמו למשל: משחק האמת והשקר, משחק אסוציאציות, חידונים או טריוויה, משחקי פנטומימה, משיכת חבל, לימבו והרשימה עוד ארוכה. לעיתים אפשר להזמין גם מנחים אשר עוסקים בגיבוש קבוצות מכל סוג ולכן יכולים לבנות עבורכם ערב מיוחד בהתאמה לאופייה של הקבוצה והחברה.

ארוחת ערב מסתורית

מדובר באחד הטרנדים שכבשו את ארצות הברית. מארגנים ארוחת ערב במיקום "סודי" כאשר עובדי החברה מקבלים הנחיות כמו מיקום הארוחה ושעת ההגעה אך הם אינם יודעים מי הם המשתתפים. הפעילות של ארוחת ערב מסתורית הנה מאוד מיוחדת בכך שמאפשרת לערבב בין המוזמנים באופן אקראי ולאפשר לעובדי החברה להכיר זה את זו, גם אם מדובר באנשים שאינם נמצאים בסביבת העבודה הקרובה אליהם. רעיון זה מאוד מיוחד ומאוד מפתיע כי העובדים אינם יודעים עם מי הם יבלו.

חדר בריחה

בשנים האחרונות חדרי הבריחה הפכו לאחת הפעילויות היותר פופולריות וחברות רבות בוחרות דווקא בפעילות זו ליום הגיבוש. השהות בחדרי הבריחה מאוד מתאימה לשיפור עבודת הצוות, היא דורשת מנהיגות, שיתוף פעולה, סבלנות, חשיבה רציונלית ועוד שלל תכונות אשר רק יתרמו לצוותי עובדים. במהלך הפעילות על הצוות מוטל לשהות שעה שלמה בחדר סגור כאשר המטרה היא למצוא את דרכו החוצה, בעזרת רמזים, פתרון חידות ומציאת המפתח לפני שנגמר הזמן.

סדנאות בישול

אם כבר סימנתם וי על ערב קריוקי וגם היה לכם יום גיבוש בסגנון ספורטיבי, הגיע הזמן לנסות את הרעיון הבא והוא סדנת בישול. אין אדם שלא היה רוצה לחדד את כישורי הבישול שלו ולכן סדנת בישול מטעם איש מקצוע יכולה לעשות פלאים. גם בתחום זה יש אפשרויות רבות כמו למשל סדנת שוקולד, אפייה, שימוש בצמחי תבלין וכן נגיעות של מטבחים שונים כמו למשל המטבח האיטלקי, הצרפתי, האסיאתי, ההודי או כל מטבח אחר שחלמתם לטעום.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם