שירותי הפקה מקצועיים הם תנאי הכרחי לאירוע מושלם אבל הם לא תנאי מספיק. על מנת למצות על מרב ומיטב הסיכויים לאירוע מושלם או הקרוב ביותר להגדרה זו חשוב להפקיד את מלאכת ארגון האירוע והפקתו בידי גורם מקצועי מוסמך, המכיר את תחום האירועים לפני ולפנים; גורם בקיא באירועים פרטיים, משפחתיים, עסקיים ובאירועי חברה. גורם כזה דואג לכל הפרטים, רוקם את כל החוטים ולא משאיר קצוות פרומים, דואג למקסום התועלת מהתקציב של בעלי האירוע.

אחד השירותים החיוניים בכל אירוע הוא שירות ההסעדה. קייטרינג לאירועים איכותי, טעים ומשביע מהווה חלק בלתי נפרד מהאירוע ולדעת, ולטעם, רבים – המרכיב החשוב ביותר בו. חברת קייטרינג מקצועית ומנוסה יכולה לתת מענה מושלם לכל סוג של אירוע, לכל תפריט מבוקש בכלל ותפריט בשרי מזין ומשביע בפרט. היא מספקת שירותי מזון איכותי בכל מתכונת של הסעדה, בכל מקום ובכל זמן שבהם נדרשים שירותיה.

שליטה על כל ספקי השירותים

לכל אירוע מאפיינים ייחודיים משלו. הגדרה ואפיון של האירוע חיוניים כדי לגבש מתווה שלו ולקבוע אחראי על כל תחום. הפקה מקצועית של האירוע תנגיש ותזמן לכם את כל התשתית הנדרש, אם לאירוע משפחתי ואם לאירוע עסקי. היא דאג להגברה, לתאורה, לקייטרינג, לציוד עזר נלווה כגון מאווררים, סידורי פרחים, די ג'יי, צלם ועוד. היא תדאג ותוודא כי כל הדברים סגורים לפני האירוע וכי תפקידם של ספקי השירותים הוא לספק את הנדרש מהם במקום ובזמן הנדרשים.

לא אחת מתברר, כי הפרטים הטכניים הם פרטים מהותיים, וכי הצלחת אירוע מותנית בהימצאותם ובתפקודם התקין. דווקא משום שכל אירוע מורכב מפרטים רבים, חשוב שיהיה גורם אחראי ומוסמך, עדיף מקצועי ובעל ניסיון, שיופקד על הנושא, כדי שהכול יילך כשורה ו"ידפוק כמו שעון".

חשוב לדעת

  1. היערכו מבעוד מועד לאירוע. קבעו את הזמן המשוער שיידרש להכנות. קחו מקדם ביטחון.
  2. בחרו מבעוד מועד את ה" לוקיישן " בו יתקיים האירוע ובדקו כי המקום, אכן, עונה על הצרכים והדרישות שלכם ובעיקר יכול להכיל את מספר המשתתפים הצפויים בו.
  3.  ודאו כי הנגישות נוחה, מערכת הגברה, מקרן ברקו, מסך, חיבור למחשב נייד, תאורה הולמת. יש אירועים שמרכיבים אלה הם קריטיים להצלחתם.

חשיבותם של סדר וארגון

אל תשאירו דבר ליד המקרה: ידו רועדת ואחיזתה רופפת. דברים רבים נשמטים ממנה. ככל שהאירוע יהיה מתוכנן לפרטיו, ורצוי זמן מספיק לפני המועד, ועל מנת לא להשאיר דברים לרגע האחרון, שבו דברים נעשים בלחץ זמן. סדר וארגון הם מפתחות הכרחיים להצלחה. חברת הפקה מקצועית מהווה ערובה לכך שכל ההכנות לקראת האירוע ייעשו באופן מסודר ומאורגן, על פי מתווה מגובש. גם כשעושים את כל הדברים באופן מושכל ומקצועי דברים עלולים להשתבש, אף כי ההיתכנות היא בסבירות נמוכה מאוד כאשר חברת הפקה מקצועית מופקדת על האירוע.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם