רבים העסקים אשר השכילו להבין שלימי גיבוש ישנה השפעה ניכרת על תפוקתם של העובדים ועל הפיכת סביבת העבודה למיטבית. בעזרת יום גיבוש העובדים זוכים לשבור את השגרה, להתאוורר וליהנות מפעילות חווייתית ומעשירה. באורטל נופש ואירועי קונספט אנו מתמחים בארגון והפקת ימי גיבוש לחברות ועסקים הכוללים פעילויות משחררות ומהנות אשר מעצימות את הצוותים השונים ומסייעות להם לעבוד יחדיו בשיתוף פעולה, הן ביום הגיבוש עצמו והן במהלך שגרת העבודה.

אין אתגר שלא נעמוד בו

אורטל נופש ואירועי קונספט הנה חברה מובילה בתחומה אשר שואפת לספק פתרונות איכותיים לחברות, קבוצות וארגונים. הצוות המקצועי שלנו אשר מורכב מאנשי קריאטיב מובילים, מקצועיים ויצירתיים ישמח להוציא לפועל כל רעיון אותו תרצו ליישם במהלך יום הגיבוש ולסייע בכל שלבי התכנון והארגון על מנת שיום הגיבוש יהיה כמה שיותר מהנה עבור כל המשתתפים.

ימי גיבוש לחברות – כך תתכננו אותם נכונה!

ישנם סוגים שונים של ימי גיבוש ועל מנת שהפעילות המתוכננת תהיה כמה שיותר מהנה ומותאמת לאופיו של הארגון על עובדיו השונים, לטווח רחב של גילאים ולשני המינים בו זמנית, נדרשת חברה מקצועית ולה כל הכלים, הידע והניסיון אשר יסייעו לה להפיק פעילות מהנה וחווייתית לכולם. צוות הקריאטיב של אורטל נופש ואירועי קונספט שם לו למטרה לעזור לכם להפיק ולתכנן ימי גיבוש מיוחדים אשר עונים על צרכיו של הארגון, מתאימים למכלול העובדים ויכולים לתרום רבות לסביבת העבודה.

הצוות הקריאטיבי של אורטל נופש ואירועי קונספט ישמח לקחת חלק בתכנון יום גיבוש לחברה או לארגון שלכם. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר, נשמח לעמוד לרשותכם.

סיפורי הצלחה

אם גם אתם מעוניינים באירוע מוצלח, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הלקוחות שלנו

מידע לנוסע לחו"ל

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם