לכנסים יש חשיבות גדולה לעסק או לחברה. מלבד שיווק מוצרים ושירותים, לכנס ישנו ערך מוסף, הוא מאפשר ללקוחות שלכם לפגוש אתכם פנים מול פנים וללמוד עוד על המותג. בעזרת כנס תוכלו להציג טכנולוגיות חדישות, פתרונות מתקדמים, להכיר ללקוחות שירותים או מוצרים חדשים ובאופן כללי לזכות לחשיפה גדולה יותר. הפקת כנסים זו תורה שלמה ואם לא עושים זאת נכון, הדבר עשוי לפגוע בתדמית העסקית ובשמו הטוב של העסק. לכן רצוי ומומלץ להיעזר בחברה מקצועית אשר זהו תחום התמחותה.

הפקת כנס – כך עושים זאת נכון!

ארגון והפקת כנסים זו משימה אשר יכולה להתגלות כמעט קשה לאדם הממוצע. כאשר ישנם רעיונות בשפע, אינספור אולמות לבחירה, תקציב מוגבל לנהל ורשימה ארוכה של משימות אותן יש לעשות, אין ספק שיש צורך בעזרה. לנו באורטל נופש ואירועי קונספט יש את כל הידע והניסיון הנדרשים על מנת לעשות לכם קצת סדר בדברים ולארגן ולהפיק את הכנס הבא שלכם מא' עד ת'. אנו מעמידים לרשותכם מחלקה שלמה של אנשי מקצוע מיומנים אשר מצליחים להפתיע ולרגש כל פעם מחדש.

הבטיחו שהכנס שלכם יאורגן כראוי

כל עבודת ארגון והפקה דורשת ידע וניסיון מטעם חברה מקצועית, קל וחומר כאשר מדובר באירוע עסקי. כשאתם נעזרים בשירותיה של חברה אתם יכולים להתרווח, להמשיך בשגרת הניהול ולדעת שהכל מתקתק מאחורי הקלעים. אורטל נופש ואירועי קונספט מעניקה לכם חבילת שירותים משתלמת המבוססת על ניסיון מקצועי וכוללת את הארגון הלוגיסטי, האופרטיבי והחוויתי.

אנו מזמינים אתכם להפוך לאחד מסיפורי ההצלחה של אורטל נופש ואירועי קונספט. הצוות המקצועי שלנו ישמח לספק לכם את התמורה המלאה ביותר להשקעה ולהפיק עבורכם כנסים וימי עיון ברמה גבוהה.

סיפורי הצלחה

אם גם אתם מעוניינים באירוע מוצלח, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הלקוחות שלנו

מידע לנוסע לחו"ל

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם