טיול מאורגן לפראג- 4 ימים / 3 לילות

יום 1 נתב"ג – פראג:  מצודת פראג וגשר קרל

עם הנחיתה, נתחיל את ביקורנו בעיר בסיור במצודת פראג הענקית, בה נסייר בקתדרלה המרהיבה ובסימטת הזהב. נעלה לביקור בגני הארמון המטופחים ונמשיך ונרד אל מלה- סטרנה (העיר הקטנה) אשר לרגלי המבצר. לאחר מכן, נראה את כנסיית ניקולאס הקדוש והעמוד לזכר סוף המגפה בשנת 1713. משם, נגיע אל גשר קרל העתיק בפראג המשמש כמדרחוב עם אמני רחוב ודוכני מזכרות. בתום הסיור העברה לבית המלון לקבלת חדרים.

יום 2 פראג: הרובע היהודי וסיור מעמיק בעיר – סיור רגלי
יום סיור בפראג. ברובע היהודי – בבתי הכנסת והמוזיאונים הידועים – פנקס וקלאוס. נשקיף גם על בית הכנסת הישן –מבנה מעניין ועתיק שנבנה בראשית המאה ה-15 והצליח לשרוד שריפות ומלחמות, משם נגיע אל בית הקברות העתיק, מהעתיקים באירופה, שהפך להיות אתר עלייה לרגל לתיירים מכל העולם, הדתות והלאומים. נשקיף על בית הכנסת ה"אלט-נוי".וגם נבקר בתערוכת הציורים המרגשת של ילדי טרזינשטאט. בהמשך, נראה את בית העירייה שנבנה במאה ה-16 עם מגדל השעון ועליו סמלים עבריים. נמשיך את הביקור בעיר היפה – נתחיל בטיול רגלי בכיכר ואצלאב, כיכר שהיא גם שדרה רחבה עם מורשת היסטורית, ארכיטקטורה מיוחדת, ומספר מונומנטים. הכיכר מהווה מוקד פנאי ובילוי עם בתי המלון, מסעדות וחנויות יוקרה. בקצה השדרה נראה את פסל ווצלאב והצלב הקדוש על סוס צופה על השדרה, למרגלותיו נקודת ציון ליאן פאלח שהצית עצמו למען הדמוקרטיה.

יום 3 דרזדן

דרזדן – בירת מחוז סקסן על נהר האלבה, העיר הברוקית היפה ביותר במזרח גרמניה נהרסה במהלך מלחמת העולם השניה ונבנתה מחדש. נערוך סיור רגלי באלטהשטאט הרובע העתיק של העיר. בסוף יינתן לנו זמן פנוי לטייל בעיר ולהנות מהמדרחוב, מרכזי הקניות ומוזיאונים של העיר.

יום 4 צ'סקי קרומלוב – פראג – נתב"ג
היום הזה יוקדש לביקור בצ'סקי קרומלוב – עיירה קסומה מימי הביניים, השוכנת על שפת הנהר ולטאבה. לאחר ארוחת בוקר במלון, נעזוב את מלוננו ונעלה על האוטובוס לנסיעה לעיירה הקסומה. נתרשם מסמטאותיה הקטנות של העיר ומהמבצר המלכותי השני בגודלו בצ'כיה אחרי המבצר בפראג. נתחיל את היום בסיור מודרך במבצר המלכותי של צ'סקי קרומלוב נבקר בקפלת סנט ג'ורג' ונתרשם מהדירות המלכותיות המעוצבות בסגנון בארוק, גותי, רוקוקו ועוד. אחר הצהריים נערוך סיור רגלי ברחובותיה הקסומים. בתום הסיור טיסה חזרה לארץ.

אירוח במלון גרנדיור 5* מרכזי

4 ימים / 3 לילות

תאריכי הטיול – 9-12/08/2018

המחיר: החל מ- 710 יורו לאדם

להזמנות ובירורים: 9991*

מספר המקומות מוגבל / ט.ל.ח

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם