למרות שהמטרה העומדת מאחורי תכנון נופש לכל העובדים היא להוריד הילוך ולקחת פסק זמן מהשגרה, התקופה הקודמת לו היא מעט מלחיצה, הרי אין זה פשוט להפיק נופש חברה לקבוצה גדולה של אנשים. לכן כדי שהחוויה תהיה נטולת מתחים זה הזמן לגייס עזרה מקצועית ולהכניס את אורטל נופש ואירועי קונספט לתמונה.

צוות קריאטיב מנוסה – עומד לרשותכם

צוות הקריאטיב המיומן שלנו בעל כל הידע והניסיון הנדרשים על מנת לתרגם את הצרכים שלכם לכדי נופש חברה בלתי נשכח. הם ילוו אתכם לכל אורך הדרך, שלב שלב החל מבחירת הקונספט ועד ליישומו, תוך ראיית כל הפרטים ועד לרמת הפרט הקטן.

קונספט ייחודי המותאם עבורכם

לאורטל נופש ואירועי קונספט יש את כל הניסיון הנדרש כדי לוודא שתהליך תכנון הנופש מתקתק כמו שעון, עם יכולת לחזות את כל הבעיות שעלולות לצוף על פני השטח ולספק להם פתרונות מראש. המטרה שלנו היא לארגן עבורכם את חוויית הנופש המושלמת תוך שבונים את הקונספט הייחודי רק לכם. בכל רגע נתון צוות הקריאטיב שלנו נמצא עם היד על הדופק, זמין עבור כל פניה או רעיון ונכון לספק פתרונות מקצועיים לשביעות רצונכם המרבית.

מגוון חבילות נופש

השילוב בין חברת תיירות לבין חברת הפקות הוא שמאפשר לנו לתכנן לכם חוויית נופש התפורה למידותיכם במגוון יעדים בארץ ובעולם ועם ליווי צמוד. כמו כן אנו מעמידים לרשותכם את האפשרות ליהנות מקונספט בלעדי והוא "נופשים עם כוכבים" בו תוכלו לשלב את החופשה המושלמת יחד עם הופעות של מיטב האמנים.

הפקת נופש חברה זו משימה למומחים של אוטל נופש ואירועי קונספט. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונשמח להפיק עבורכם חופשה חלומית.

סיפורי הצלחה

אם גם אתם מעוניינים באירוע מוצלח, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הלקוחות שלנו

מידע לנוסע לחו"ל

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם